Ogólnopolski Finał zawodów sportowo-obronnych Sprawni jak żołnierze w Bornem Sulinowie. III miejsce w Polsce.

Wczoraj (10.X.2019) wróciliśmy z Ogólnopolskiego Finału zawodów sportowo-obronnych Sprawni jak żołnierze w Bornem Sulinowie. W zawodach biorą udział najlepsze drużyny z każdego województwa.
W tym trudnym i wymagającym pięcioboju nasza młodzież reprezentowała woj. lubelskie (pierwszy raz drużyna dziewcząt i chłopców z jednej szkoły pojechała na finał centralny).

W klasyfikacji generalne chłopcy w składzie: mł. chor. (KK) Grzegorz Pałka, st. kpr. (KK) Damian Sulina - 3a, st. kdt (KK) Mateusz Czapla - 2a i st. kdt (KK) Arkadiusz Odymała - 2a wywalczyli po raz pierwszy w historii naszej szkoły III m-ce w Polsce w zawodach sportowo-obronnych. Ponadto chłopcy byli trzeci w konkurencji BNO - scorelauf, a Grzegorz zajął III m-ce indywidualnie w rzucie granatem.

Dziewczęta w składzie: mł. chor. (KK) Małgorzata Tatar, st. kpr. (KK) Weronika Kocot - 3a, kpr. ((K) Joanna Spyt - 2a wystrzelały drużynowo Mistrzostwo Polski w konkurencji karabinek sportowy kbks, oraz VI m-ce w klasyfikacji generalnej. Ponadto Weronika indywidualnie została Mistrzynią Polski w strzelectwie sportowym z kbks w postawie leżącej.

Zawody rozgrywane były w trudnych warunkach i z bardzo wymagającymi drużynami.

Dziękuję sponsorom: firmie PULANNA i KSS "Patron" za wsparcie finansowe naszego wyjazdu, liczę także że nasz organ prowadzący także wspomoże nas finansowo w tym wyjeździe - opiekunowie Lech Krawczak i Mariusz Marek.

000
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20